Mě se nejvíce osvědčil způsob tak jak jej uvadí na svých stránkách "Dared." odkaz na jeho stránky
     * Proto zde uvádím jeho postup.

Film na DVD je kódovaný a s tím se nedá pracovat. Musíme provést dekryptaci na HDD. Z tohoto důvodu je dobré mít dostatečně velký prostor na HDD cca. 9 GB. Na dekryptaci filmu z DVD používám soft SmartRipper. Donedávna jste tady měli možnost číst návod pomocí CladDVD, ale protože se jeho vývoj začal ubýrat trochu jiným směrem přešel jsem na SmartRipper. Je  jednoduchý, ale přesto vám vysvětlím pár drobností jak tento softík používat.

smart01.JPG (77742 bytes)

Po vložení DVD do mechaniky spustíme SmartRipper který načte celý DVD.

Automaticky se zobrazí všechny video stopy i s ze sekcemi a informacemi o délce stopy. Standardně SmartRipper zvýrazní video stopu s filmem. Pokud chceme ripnout obsah celého DVD, přepneme se do menu Files.

smart02.JPG (61891 bytes)

Označíme si všechny soubory (pokud to teda chcete) a spustíme jejich dekrypraci a zkopírování do námi předem vybraného adresáře. 

Doporučuji zkopírovat celý DVD do adresáře VIDEO_TS, který bude přímo v rootu. Pak je možné si takto uložený film přehrávat z HDD jako plnohodnotné DVD např. softwarem WinDVD (je nutné mít zapnuté DMA u HDD).

SmartRipper umí vystreamovat samostatné stopy do souborů s nimi se dá dále pracovat. Tato možnost je vhodná pro vyripnutí AC3 stopy.

smart03.JPG (70646 bytes)

 

V Setings je možné nastavit zda má při kopírování vynechat regionální informace, přeskočit více kamerové snímaní scén a nebo odstranit ochranu MacroVision. Až SmartRipper najde správný vobkey vypíše ho a podle něj dekryptuje voby na HDD.

Takhle ripneme celý film na HDD. K těmto vobům ještě zkopírujeme soubor vts_01_0.ifo kde se nacházejí informace o délce filmu, zvukových stopách, titulkách.Poslední dobou však stále častěji používám program DVD Decrypter
     * Proto vám nabízím tento postup nastavení podle VanHalfa.

Ripování   DVD programem DVD Decrypter v3.1.1.0

Toto je krátký průvodce pro správné ripování DVD

Spusťte DVD Decrypter  a v menu "Mode" zvolte "File".

dvddecrypter01

 

Všimněte si, že ne všechny soubory jsou po spuštění programu vybraný. Jsou vybraný jen ty s hlavním filmem. Označte tedy všechny soubory. 

Můžete také vybrat adresář pro uložení souborů, jinak se uloží do C:

V nabídce Tools vyberte Settings a podíváme se na možnosti nastavení :

V záložce "General"  vyskytují-li se na disku nějaké chyby , vybráním "Detect Mastering Errors" je odstraníme. Ostatní necháme jak je.

dvddecrypter02

V záložce "Device" jestliže je disk poškrabaný zvolte " Fast Error Skip".

dvddecrypter03  

V záložce "File mode" volby "Multi Angle Processing" a "Merge VOB Files" necháme NEzaškrtnutý.

dvddecrypet04

Zmáčkněte  OK pro návrat do hlavního okna a zde klikněte na obrázek DVD a nechte DVD ripovat na váš harddisk.    © 07/2002 VanHalf.

up

neobux - výdělek na internetu

Hellizabeth

Informace použity z časopisů a internetu.